Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Little Love Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Goodbye my failed love now
there is no sight of you anywhere
the will of making you live has gone now
and my heart is free of mourning today.

Let go, there won’t be any love now
let go off my hand and walk away
the green fields are vast enough, you know
for you and I to never meet again, as they say

Oh little love
hazy love
walk your way.

I’ll find my love
a greater love
some other day.

Oh little love
hazy love
walk your way.
I’ll find my love
a greater love
that will come and stay.
Elina Duni
Publikimi: 11/04/2014


Elina Duni - Little Love
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Little Love".
3. Video është e këngës "Little Love", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0