Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Elina Duni - E Pastaj?

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "E Pastaj?".
3. Video është e këngës "E Pastaj?", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elina Duni - E Pastaj?  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Këngë e albumit:

"Muza E Zeze"

Komente

Asnjë Koment

11/04/2014

2014-04-11T19:00:23+00:00Ky mëngjes erdhi, erdhi tek ne si i marrë
nga nata e shkuar, mëkatet akoma s’kishim larë.

Dielli ndriste, këmbanat kumbonin, ishte maj
Me vrull u ngritëm, dhe u pamë ashtu si në faj.

Në një kafe zbritëm, si të venitur, pa fjalë
një klithmë e çuditshme brënda nesh po rritej ngadalë.

Isha unë, ishe ti
ishte ndoshta dashuri
Isha unë, ishe ti
ishte ndoshta dashuri
e pastaj ?

Mirupafshim thamë, me ndërgjegje të vrarë.
Noshta shihemi, ndoshta s’shihemi
si të jetë për mbarë.

Bëmë sikur asgjë s’kish ndodhur e u ndamë
dhe zemrat e çjerrura, ilegale, më s’u panë.

Isha unë, ishe ti
ishte ndoshta dashuri
Isha unë, ishe ti
ishte ndoshta dashuri
e pastaj ?


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet