Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elina Duni - Te C'dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Si mund te ç’dua
të gjej një vigan
që të më shkulë themelet e tua ?

Si mund te ç’dua
të hesht dhe të pres
derisa të bëhesh veç hi dhe harresë ?

Nata pëshpërit mijëra fjalë
ëndrra fjalë që fluturojnë mes nesh.
Heshtja i gëlltit ato
në barkun e saj, në barkun e saj të pashpresë.
Elina Duni
Publikimi: 29/06/2014


Elina Duni - Te C'dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te C'dua".
3. Video është e këngës "Te C'dua", por nuk këndohet nga Elina Duni.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elina Duni:


Komente 0