Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elinel - Ohh (Feat. Ekrem Gj)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.1 / Votuan:  8

Okei , Hin Mrena Kacen E Ki Ntmajt (PO)
Duqin e Parev E Ki NT'djatht (PO)
Hin E Mer Duqin , e Qpraz Kacen Edhe Del
Qitu Nkerr Pot Pres ,( UBO) Hajt Gutu
Qiti Paret se Po ta qij P*Dh*n e Nans,
Ku Kar*n Jon Paret Se Po ta Q*j P*dh*n E Nans(EC MA Shpeit Ma Shpeit Ec Ec Ec )

heuu p9 (ha) Kreit Paret I Ke Mar A , (JO) , A I Ke Lan Najsen Nkac (5CENT) , Kthehu More Meri Ma Shpeit , (qka)
Ka Po Shkoim , Na Sundojm Tkeqes Fund Mej Dhon ,
Kurgjo Nuniform Srespektojm Fjal qe Peshojn ,
S'pendona qe po marr frym, dhezi nt'shtym
Shaj n Mikrofon Gym, qes prej goje frym, vese brym, t'lutna shtym
Bire Goten Qe Se Njoh Hiq ,
Nihna Kjart edhe Pse Prei Goje I Flliqt ,
Qka Osht Armë Per Ty Ky Sen Is My INQ trunin E zan pick,paren e flliqt


Ky tekst u dërgua nga UntexxElinel
Featuring: Ekrem Gj
Publikimi: 01/12/2010


Elinel - Ohh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ohh".
3. Video është e këngës "Ohh", por nuk këndohet nga Elinel.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elinel:


Komente 0