A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Eliona Qira - Don`t Let Me Down


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/01/2017

2017-01-10T21:24:16

Muzika:

Adrian Hila


Found myself in despair
Too much I would care, I just stare
I couldn’t move
I couldn’t breathe
I was running again from the circle of pain
Through the rain
Round and round and round and round
I Crave for air

Chorus:
I’m begging you please
Don’t let me down
If I cant win your love
I’m happy to hang around
I’m begging you please
Don’t make me cry
If I cant win your love
At least let me try

No more lies no more fears
No more drowning in tears
I cant stand, this trip again
I was running again from the circle of pain
Round and round and round and round
I crave for air


Ky tekst u dërgua nga Drini StrugesKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019