A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elita Reci - Loti S'eshte Thare


Choose star rating

Rating:  5 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Music, Lyrics & Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Elita"


loti seshte thare
qe nga nata qe ti ike e ste pash
qe nga dita kur u zgjova e ste thash
loti ende seshte thar loti ende seshte thar
loti seshte thar kur mbi trupin tim nuk do qe te pikoi
endren time jo nuk dua ta helmoi
loti ende seshte thar loti ende seshte thar

reff
mere shpirtin tim mere endrren ta kam falur mere dashurin mere diten mere naten mere dhe vetmin mere lotin qe su tha mbi trupin tim lotin qe me fale ti
mere shpirtin tim mere endrren ta kam falur mere dashurin mere diten mere naten mere dhe vetmin mere lotin qe su tha mbi trupin tim

loti seshte thar
do ta mbaj ne jeten time si kujtim
do ta mbaj si me te shtrejten pasuri
lotin qe ma fale ti lotin qe ma fale ti
loti seshte thar
kur mbi trupin tim nuk do qe te pikoi
endrren time jo nuk mundem ta helmoi
loti ende seshte thar loti ende seshte thar

mere shpirtin tim mere endren ta kam falur mere dashurin mere diten mere naten mere dhe vetmin mere lotin qe su tha mbi trupin tim lotin qe ma fale ti
mere shpirtin tim mere endren ta kam falur mere dashurin mere diten mere naten mere dhe vetmin mere lotin qe su tha mbi trupin tim

mere shpirtin ti mere endrren ta kam falur mere dashurin mere diten mere naten mere she vetmin mere lotin qe su tha mbi trupin tim


Lyrics submited by Tina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019