A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Audio

Video Link

Elita Reci - Thuama Një Fjalë


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

01/12/2003

2003-12-01T00:00:00

Lyrics:

Armand Trebicka

Music & Arrangement:

Adrian Hila

Song from the album:

"Elita"


Thuama një fjalë
thuaj që s´më do
të premtoj se do të fal.
Thuama një fjalë
thuaj cfarë të duash
mos bëj vehtën që të vuash.

Thuama një fjalë-thuaj
unë për ty nuk ndjej
dhe do iki sa më larg
thuama një fjalë-thuaj
unë pa ty s´jetoj
dhe pran teje do qëndroj

Thuaj-thuaj sa të dua
Thuaj-thuaj rri me mua
Thuaj-thuaj do jetoj
Thuaj-thuaj do qëndroj

Thuama një fjalë(ref 3)

Thuama një fjalë
Thuaj që s´më do
të premtoj se do të fal
Thuama një fjalë
thuaj cfarë të duash
mos bëj vehtën që të vuash.

Thuama një fjalë-thuaj
nata është për ty
ëndrrën time do ta fal
thuama një fjalë-thuaj
unë për ty mendoj
dhe trishtimin do largoj

Thuaj-thuaj sa të dua
Thuaj-thuaj rri me mua
Thuaj-thuaj do jetoj
Thuaj-thuaj do qëndroj

Thuaj sa të dua
Thuaj rri me mua
Thuaj do jetoj
Thuaj do qëndroj

Thuama një fjalë


Lyrics submited by Doruntina
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019