Më mbaj mend (për 1 muaj)


Elita Rudi - Anderr

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Anderr".
3. Video është e këngës "Anderr", por nuk këndohet nga Elita Rudi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Elita Rudi - Anderr  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  11

Muzika:

Cricket

Teksti:

Elinel

Video Produksioni:

Entermedia

Pjesëmarrëse në

Netët E Klipit Shqiptar 15

Komente

1 🔥

17/03/2016

2016-03-17T17:22:18+00:00Huu hejj,
Ashopjuni ene fundi
Anderr je ti
Se du gjumin por kur qona
Anderr je ti

E mos em thuj qe ti po
Me pret tash
Kur un nuk maj mo ty
E mos em thuj qe nuk e din tash
Cfare peshe kom majt per ty

E mos em thuuuj
E mos em thuuj
Qe jena ktuuuj
Vetem ta kam afru

Ktuuuj qe jena ktuuuuj
Vetem ta kam afru (uuu)
Po me veten e rrejtem
Veq edhe nji e ti prekem

Ti p sheh un po ti ja jap
Po me veten e rrejtem
Edhe nji e ti prekem
Ti pe sheh un po ti ja jap

Mos em thuj qe ti po mprek tash
Kur un nuk maj me ty
Mos em thuj qe nuk e din tash
Cfar peshe kom majt per ty

E mos em thuuuj
E mos em thuuj
Qe jena ktuuuj
Vetem ta kam afru (X2)


Ky tekst u dërgua nga  alesia.ale679

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYKomente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet