Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ndryshimi Drastik I Elizes

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
[15-07-2015]
Ajo është këngëtare shumë e njohur dhe arkitekte e zonja. Eliza Hoxha, prej kohësh nuk ka sjellur diçka të re në muzikë, pasi së fundi i është përkushtuar më shumë projekteve profesionale.

Këngëtarja, që i ka kaluar të 40-tat, nuk është aspak e fiksuar pas pamjes së jashtme dhe "rinisë së përjetshme" si shumë nga koleget e estrades. Eliza po e le kohën ta bëjë punën e saj, pa ndërhyrë fare.
Siç duke edhe nga foto, Eliza Hoxha ka ndryshuar vërtetë.

Ndryshe, ajo së fundi është në Graz.
 (Indeksonline)Komente 0