Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Te Dua Veq Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  20

Pse e mundon veten, pergjigjen qe kerkon tek vetja jote e ke, pse s'ja pranon vetes gjithqka qe deshiron vetem tek une e gjen, mos degjo te tjeret, degjoje zemren ajo kurre nuk te genjen

Se kuptoj cka pret me teper me beso ste duhet tjeter
eja dhe me merr ne kete cast

Te dua veqty, me beso
Te dua veq ty, mos harro
Veq edhe nje jete ta jetoj
Te dua veq ty pergjithmon uuuuu

Cfare te bej me thuaj si te ze une vend n'zemren tende si ta pushtoj
vetem nje gje dua gjithcka qe jam gjithcka qe kam vetem ty t'i dhuroj
s'eshte vetem per mua asnjeri...,, ta thote jo jo kurre nuk guxonn

Se kuptoj cka pret me teper me beso ste duhet tjeter
eja dhe me merr ne kete cast

Te dua veq ty, me beso
Te dua veq ty, mos harro
Veq edhe nje jete ta jetoj
Te dua veq ty pergjithmon uuu

tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara,...

Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty
Vec ty te dua, vec ty te dua, vec ty te dua vetem ty, vetem ty, vetem ty vetem ty vetem vetem vetem tyy, vetem ty vetem ty...

Te dua vec ty, me beso
Te dua vec ty, mos harro
Vec edhe nje jete ta jetoj
Te dua vec ty pergjithmone (2)
uuuhhheeeuuu
tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara,tum tum tararara


Ky tekst u dërgua nga Xatte   vivakosovaEliza Hoxha
Renditja: Top 200
Publikimi: 14/01/2011
Festivali: Netët E Klipit Shqiptar 10
Muzika: Darko Dimitrov
Teksti: Eliza Hoxha
Orkestrimi: Darko Dimitrov
Video Produksioni: Pixels Production


Eliza Hoxha - Te Dua Veq Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Te Dua Veq Ty".
3. Video është e këngës "Te Dua Veq Ty", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0