Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eliza Hoxha - Ti Po Shkon (Remix) (Feat. Memli Krasniqi)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Memli Krasniqi:
Droppin Hard Playin'?, like 20 dumb tricks, can you feel this? EPJR Remix (2x)
It's the Remix, unique Sound, It's the Remix, EPJR, It's The Remix, Eliza, It's The Remix

Eliza Hoxha:
Endrat moren fund dhe gjdo shpres u tret as fjalet nuk kan forc qetsia flet vet ty me nuk te kam krejt e vetme jam ti me le nuk mund te kuptoi pse gjdo gje mer fund ktu une krejt qa mund te bej esht te ndjek hapat tu ikur ne largsi shum larg tash je ti smund tbesoi oo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le oo baby ti po shkon une smund te bej asgje. Si nuk te vjen keq per ditet qe lam pas te kerkoi e nuk te gjej kot emrin ta therras se me nuk te kam krejt e vetme jam ti me le. ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le. ooo baby ti po shkon une smund te bej asgje. ooo baby ti po shkon qe te mos kthehesh me te humbur me le. ooo BABY ti po shkon une smund te bej asgje (2)Nuk kemi video për këtë këngë.
Eliza Hoxha - Ti Po Shkon (Remix)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Po Shkon (Remix)".
3. Video është e këngës "Ti Po Shkon (Remix)", por nuk këndohet nga Eliza Hoxha.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eliza Hoxha:


Komente 0