Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elizabeta Marku - Ah Moj Moter Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  10

Ah moj moter du me t thon
Me nivdjal marak kam zan
Per çudi mka ra kojshi
Si tja thëm moj nuk po di

Du du du me i thon
Po du zemren me ja dhon
Du du du me i kallzu
Se me tej jom dashuru

Du du du me i thon
Po du zemren me ja dhon
Du du du me i kallzu
Se me tej jom dashuru
...


Ky tekst u dërgua nga SElizabeta Marku
Publikimi: 23/06/2017
Teksti: Elizabeta Marku
Orkestrimi: Behar Neli


Elizabeta Marku - Ah Moj Moter
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ah Moj Moter".
3. Video është e këngës "Ah Moj Moter", por nuk këndohet nga Elizabeta Marku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elizabeta Marku:


Komente 0