Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 23 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Ujori ♒
BIOGRAFIA: Elma është një këngëtare dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Më datë 30 Prill 2019, Elma publikon videoklipin "Supreme". Më datë 19 Qershor 2019, Silvi Fort publikon videoklipin "Party", në bashkëpunim me Neya, Elma, Gadi, Bajø & Kleston. Më datë 19 Shtator 2019, Elma & Baballesh publikojnë videoklipin "Ndjenje Dhe Frike". Teksti i këngës u shkrua nga Baballesh & Elma. Produksioni audio u realizua nga Money Music Entertainment....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Anëtare e labelit

Money Music Entertainment

Instagrami

Zyrtar

Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

4

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ardita Begu

Vanny (Vanesa Krasniqi)

Brikey

Eli Qorri

Keisi

Dorisa Pacolli

Dea Strica

Arselinda Sheqeri

Onika

Iva Aliko

Tags: Elma


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet