Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elma Halili - Vallja E Tropojes Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  46

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E TROPOJES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN ME SHAMIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA
SA BUKUR KERCEJN O
QIKAT NGA MALSIA

HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
HAJDE TA VALLZOJNA
VALLEN E RUGOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES
PREK MOLL E KUQE
KUFINI KOSOVES.


Ky tekst u dërgua nga  leli2013Elma Halili
Renditja: Top 200
Publikimi: 06/01/2014


Elma Halili - Vallja E Tropojes
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vallja E Tropojes".
3. Video është e këngës "Vallja E Tropojes", por nuk këndohet nga Elma Halili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elma Halili:


Komente 2