TEKSTESHQIP

Elmedin Fazliu
Dashni
Lyrics
(Feat. Turab Hajolli)

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Dashni" kënduar nga Elmedin Fazliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Më datë 20 Korrik 2022, Elmedin Fazliu publikon videoklipin "Dashni", në bashkëpunim me Turab Hajollin. Kënga vjen e realizuar në bashkëpunim, ku Granit Gashi & Nurteel kanë realizuar bashkë muzikën dhe tekstin e kësaj kënge.