Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elona Leka & Artan Jusufi - Potpuri (Gezuar 2021) Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Jame e embel:

e pranova ndarjen, si asgje nuk ndodhi
sa po ketheva shpinen, nje pike lori rrodhi
me than shum e eger paska qen ajo
edhe shum xheloze s'guxon me i be ze

Si kajmak e bakllava e embel si sheqeri
jame i ilaq qe ty te kenaq, me tjetren te ka zene sherri

Sdua qe te dish se per ty po vuaj
tham lamtumiren dhe mbetem te huaj
me thanshum e eger, paska qene ajo
edhe shum e e eger, e s'guxon me i be zo

Si kajmak e bakllava e embel si sheqeri
jame i ilaq qe ty te kenaq, me tjetren te ka zene sherri

Muzika ne Maximum:

per hater e per qef, me tupana bejna zef
keshtu sonte qenka shkru deri na sabah me u disponu

hajde ne kame e conu krejt, nuk kem ardh per me nejt
erdhi reni me ju kenu skeni care pa vallzu
a po doni me bo shkrum
muzika ne maksimum
per cika e per djem knohet kenga pa problem

per hater e per qef me tupana bejna zef
keshtu qonte qenka shkru deri ne sabah me u disponu

nese doni me u knaq, jo nuk mbaron me kaq
tash ritmi vjen me bas, e dushmanat kan me plas
a po doni me ba shkrum muzika ne maksimum
per cika e per djem knohet kenga pa problem


Elona Leka & Artan Jusufi - Potpuri (Gezuar 2021)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Potpuri (Gezuar 2021)".
3. Video është e këngës "Potpuri (Gezuar 2021)", por nuk këndohet nga Elona Leka & Artan Jusufi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Elona Leka:


Komente 0