TEKSTESHQIP

Elona Leka
Pina Kcejna
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Pina Kcejna" kënduar nga Elona Leka.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Videoteka e hiteve zgjerohet, sepse projekti u përcoll tek audienca i kompletuar me vlera artistike me një videoklip, të cilin e krijoi MProduction. Ky videoklip u publikua më 20 Maj 2017. Për kompozimin dhe për orkestrimin është përkujdesur Irkenc Hyka, teksa për këtë këngë ka punuar tekstin Petro Xhori.