Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Hoti - Me Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

...
...
Ti pe bon veten
un me t'thon goodbye
...
..Tu m kerku falje pom njek pastaj
Me gabime tua po thu un skom faj
Ti pe din don’t ask me why

Boy t fali one time
Boy t fali two times
Boy teper nuk e zgjas
Imma leave you nese sje nice

Skom mo interes mu kthy un
Prap me ty un
Prap me ty mu kthy
Ama nuk e di pse vetem ti ton kohen je ka m rrin en kryNuk kemi video për këtë këngë.


Elsa Hoti
Publikimi: 04/03/2019
Muzika: Nurteel
Teksti: Ghulo
Video Produksioni: ASHA


Elsa Hoti - Me Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty".
3. Video është e këngës "Me Ty", por nuk këndohet nga Elsa Hoti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0