Më mbaj mend (për 1 muaj)

Elsa Tolaj - Zemër Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Refreni:
Zemër keq jom pa ty une zemër
Sa rëndë pa ty o kjo zemër
S'po muj me dash mo tjetër
Jo tjetër nuk du
Zemër jam pa ty keq une zemër
Sa rëndë jeta pa ty zemër
S'po muj me dash mo tjetër
Jo tjetër nuk du zemër

Veç mu pa niher na dy
E me thon unë sy më sy
Krejt i kisha dhon, krejt i kisha fal për ty 2x

Pa ty, pa ty m'dhem shpirti
Veç ty po t'lypi
Tregom ku je
Pa ty malli më mbyti
Veç ty po t'lypi
Tregom a vjen

Falëm nëse t'kom lëndu falëm
Nëse m'ke dasht ti falëm
Nime t'kam dash dhe unë
Falëm falëm 2x

E mu pa na s'di a ka shanca
S'di a ka shanca me kon na prap
Se s'po nalna tu t'menu çdo nat 2x

Refreni:
Zemër keq jom pa ty une zemër
Sa rëndë pa ty o kjo zemër
S'po muj me dash mo tjetër
Jo tjetër nuk du
Zemër jam pa ty keq une zemër
Sa rëndë jeta pa ty zemër
S'po muj me dash mo tjetër
Jo tjetër nuk du zemër
Elsa Tolaj
Publikimi: 15/01/2022
Muzika: Bini Nebihu
Teksti: Bini Nebihu
Video Produksioni: XL Films
Produksioni: Bini Nebihu
Mix & Mastering - Bini Diez
Styling By - Walone Fashion Group
Make Up - Zanfine Atelie
Hair - Violeta
Location - White GardenElsa Tolaj - Zemër
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemër".
3. Video është e këngës "Zemër", por nuk këndohet nga Elsa Tolaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0