A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Elvana Gjata

Festojme ➡ Celebrate

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »


Festojme

Sot miq unë ju kam ftuar
Në shtëpinë time
Të pimë për të festuar
Ditën e lindjes time

Bëj sikur po gëzoj
Bëj sikur po jetoj
Por brenda zemrën time
Po e çjerr me thonj
Bëj sikur të harroj
Bëj sikur po këndoj
Me zërin tim unë veten po helmoj

Të gjithë sot po festojnë
Po asnjeri nuk di se po mbaroj
Po mbaron ky shpirti im
çdo ditë, çdo ditë
Prej ditës që ke ik
(x2)

E keni zbukuruar
Sot mbrëmjen time
Me shpirt duke uruar
Për vitet që do të vijnë

Bëj sikur po gëzoj
Bëj sikur po jetoj
Por brenda zemrën time
Po e çjerr me thonj
Bëj sikur të harroj
Bëj sikur po këndoj
Me zërin tim unë veten po helmoj

Të gjithë sot po festojnë
Asnjeri nuk di se po mbaroj
Po mbaron ky shpirti im
çdo ditë, çdo ditë
Prej ditës që ke ik

Të gjithë sot po festojnë
Asnjeri nuk di se po mbaroj
Po mbaron ky shpirti im
çdo ditë, kam frikë
Të mbetem vet’, kam frikë

Po mbaron ky shpirti im
Çdo ditë, çdo ditë
Prej ditës që ke ik


Celebrate

Today, friends, I have invited you
In my house
Have a drink to celebrate
My birthday

Make me happy
Pretend that I'm living
But inside my heart
I'm clinking
Pretend that I forgot
Pretend that I'm singing
With my voice I myself poison

Everyone is celebrating today
But no one knows I'm running out
My soul is over
every day, every day
From the day you left
(X2)

You fancy
My evening today
Your soul wishing
More years to come

Make me happy
Pretend that I'm living
But inside my heart
I'm clinking
Pretend that I forgot
Pretend that I'm singing
With my voice I myself poison

Everyone is celebrating today
But no one knows I'm running out
My soul is over
every day, every day
From the day you left
(X2)

Everyone is celebrating today
Nobody knows I'm running out
My soul is over
every day, I'm afraid
I’m staying alone ', I'm afraid

My soul is over
Every day, every day
From the day you left

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019