Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video

Top 200

Elvana Gjata - Me Tana  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  52

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/2019

2019-12-01T00:00:00

Muzika & Teksti:

Elvana Gjata

Pjesëmarrëse në

Festivali I 58-Të Në Rtsh
Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma nal

A ma thua edhe sa
Duhet te pres ty me te pa
Ta di
Dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal

Shpirt ti më je
Se shpirtin ma jep
Nese ti nuk je te gezoj a kam arsye

Vetem ti je
Vetem prej teje
Syte me shkelqejne si miliona yje

Kohen ndale ndale
Te shkoj ngadale ndale
o me ngadale ndale
Na na na na na

A ma thua edhe sa
Duhet te pres ty me te pa
Ta di
Dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal

Shpirt ti më je
Se shpirtin ti ma jep
Se ka dite e nete qe buza ime thahet

Harroj boten
Më mbyt vetmia
Nuk ta ben askush c'ka te ben dashuria

Kohen ndale ndale
Te shkoj ngadale ndale
o me ngadale ndale
Na na na na na

A ma thua edhe sa
Duhet te pres ty me te pa
Ta di
Dua ta di dhe sa

Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal


Ky tekst u dërgua nga kodiKartolina (6)

U krijua nga Stela 2020-01-25 14:08:54
Shpirt ti më je
Se shpirtin ma jep
Nëse ti nuk je
Të gëzoj a kam arsye?
U krijua nga Besa Krosi 2020-01-16 10:32:54
Kohën ndale! Ndale!
Të shkojë ngadale. Ndale!
U krijua nga VALENTINO 2019-12-30 16:02:13
Harroj botën
Më mbyt vetmia
Nuk ta bën askush
Ç'ka të bën dashuria
2019-12-29 17:14:51
Vetëm ti je
Vetëm prej teje
Sytë më shkëlqejnë
Si miliona yje
2019-12-27 15:57:02
Ti kam fal ty me tana
Me tana o me tana
Dashni me fal
O kush ka me ma ndal
U krijua nga 20170511 2019-12-15 11:15:49
A ma thua edhe sa
Duhet te pres ty me të pa
Ta di, dua ta di dhe sa

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë Këngë Nga Elvana Gjata:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet