TEKSTESHQIP

Elvana Gjata
Pak
Lyrics

I kerkon te tjeret fajet
Fajet vet i ki por smunesh ti me pranu
Nga nje fjal dhe jeta ndahet
Por ne shpirt njesoj ndjenja ka me t'vazhdu

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Se kur jom larg e din
Mendjen kam tek ti
Qaj e qesh si fëmijë
Natë e ditë, natë e ditë
Kom mе t’harru po folin
Kadal e kadal
E ti, dashnia ime
Po don me ta faaal

E din ti jeta ku esht e verteta
Por sun e thuuu
E gjat o jeta, del e vertetaA
E kam per ty nje fjal aaaal
Sonte te them tyyy oooo

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men

ki me majt n'men

Pak si teper von t ka ra nmen per mu
E tu ka kujtu sa tkom dashuru
O jete jem u bo pak problem
E di emrin tem ki me majt n'men 2X

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor u lansua tek audienca i përpunuar nga sfera vizuale edhe me anë të një videoklipi, video produksionin e të cilit e krijoi Supercut, ndërsa xhirimet e videos u realizuan nën regjinë e Besian Durmishi. Ky videoklip u publikua me datë 28 Korrik 2023. Për muzikën e këngës kanë punuar në bashkëpunim kompozitorët Elvana Gjata & Unik Beatz, tekstin e punoi vetë këngëtarja, ndërsa producent i këngës rezulton të jetë Unik Beatz.
Rryma muzikore:
Pop
Renditja:
Top 200