TEKSTESHQIP

Elvira Fjerza
U Gëzu Baba Për Djalë
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "U Gëzu Baba Për Djalë" kënduar nga Elvira Fjerza.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Në mënyrë që impakti të jetë sa më i natyrshëm, ky produkt muzikor prezantohet në tregun e gjerë të muzikës i ilustruar mjaft mirë me një klip muzikor, produksionin e të cilit e përgatiti Fenix Studio. Ky videoklip u publikua më 28 Korrik 2023. Kënga ka punuar si orkestrues Drinor Zymberi.