A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Emi Loca - Mos Boj Naze  (Feat. Ilir Tironsi)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

12/05/2018

2018-05-12T10:55:54

Featuring

Ilir Tironsi

Muzika:

Ilir Tironsi

Orkestrimi:

Samuel KodraKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Boj Naze" kënduar nga Emi Loca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Emi Loca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019