A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Emina Fazlija & Ilir Tironsi - Si Shqipet Jo Nuk Ka


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/05/2019

2019-05-01T15:52:49

Më Shumë Nga

Ilir Tironsi

Muzika:

Emrah Xhixho

Muzika:

Festim Gici

Teksti:

Olsi CelmetaNa vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Si Shqipet Jo Nuk Ka" kënduar nga Emina Fazlija & Ilir Tironsi.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Si Shqipet Jo Nuk Ka".
Videoklipi nga Emina Fazlija & Ilir Tironsi i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019