TEKSTESHQIP

Emina Fazlija & Ilir Tironsi
Si Shqipet Jo Nuk Ka
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Si Shqipet Jo Nuk Ka" kënduar nga Emina Fazlija & Ilir Tironsi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Projekti është lansuar para publikut i ilustruar shumë bukur me videoklip muzikor, i cili u publikua më 1 Maj 2019. Autorë të muzikës janë Festim Gici & Emrah Xhixho, ndërsa për tekstin u kujdes Olsi Celmeta.