Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emir - Dashnia Jote (Feat. Hevzi Kumanova)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

REF:
jam shum keq..
me mungon dashnia jote
jam shum keq
ku je ti sonte

a tka mar malli edhe ty
a tvret ndergjegja edhe ty
se un sonte jam keq..
per ty

Zemer, zemer
Zemren ma ki thy ti Zemer
Pse hala menoj n'ty, zemer

Skena me u pa mo na dy
Ku je ti, ska mu kon un aty
po nuk e di edhe sa
une per ty ka me qa

gjithqka qe kom bo
e kom bo per ty
asniher nuk t'kom dhon arsy
mos mem dasht.. mem urry
une skom faj.. un e di
Emir
Featuring: Hevzi Kumanova
Publikimi: 04/07/2020


Emir - Dashnia Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia Jote".
3. Video është e këngës "Dashnia Jote", por nuk këndohet nga Emir.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emir:


Komente 0