Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Luaj Luaj Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

Sikur jam mesuar ne jete
Te jem e adhuruar
Dhe skam ditur
Qfare eshte vuajtja deri tani
Sikur jam mesuar
Te ma adhurojn zemren
me dy duar
mirepo kjo gje
nuk po me ndodh
edhe me ty

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Ref : 2x
Luaj luaj ti
Me te tjera luaj
Me mua ske mujt
Sdua te vuaj

Sikur jam mesuar
Djemt te ngasin pas mua
Dhe te me thojn
Loqka jeme je ti

Sikur jam mesuar
Veq me fjalen te dua
Kete gje asnjehere
Sa ndegjova nga ti

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Une kshtu nuk jam mesu
dikush me lujt me mu
kurr skam duru

Ref :5 x
Luaj luaj ti
Me te tjera luaj
Me mua ske mujt
Sdua te vuaj
Emira Ademi
Publikimi: 01/12/2005
Muzika: Ocko Vasilkovski
Teksti: Avni Qahili
Orkestrimi: Ocko Vasilkovski


Emira Ademi - Luaj Luaj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Luaj Luaj".
3. Video është e këngës "Luaj Luaj", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 0