Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emira Ademi - Ti Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Se pas dore ti me ke lan
Ti me ke lan
Tash ti ke me i ra pishman
Ti je pishman
Driten e shpirtit me ma dhan
Me ma dhan
E ytja skam me kan

U boy une te kapa
T’kapa ty t’kapa tu i ba gabimet ne hapa
Kur ta vnoj syrin S’kthena mrapa
E din qe sjom si kto ment e shkurta flokt e gjata

Ti gabave kur M’lendove per nje gold digger
Crazy girl i pull the Trigger for di a real love
Tash po thu ti falma
Gabimin tem ti falma

Ti ti ku je ti ti ku je
Un spo te shoh
Ti ti ku je ti ti ku je
Un spo te njoh
Emira Ademi
Publikimi: 16/03/2023
Video Produksioni: Cinematic.ch
Muzika: Alldo
Teksti: Arber Hyseini
Miks Master: ElizeproductionEmira Ademi - Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti".
3. Video është e këngës "Ti", por nuk këndohet nga Emira Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emira Ademi:


Komente 0