TEKSTESHQIP

Emira Ademi
Temperament
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Temperament" kënduar nga Emira Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Komponimi dhe orkestrimi u mor përsipër nga Ocko Vasilkovski, teksa këngës i janë përshtatur vargjet nga Avni Qahili.