TEKSTESHQIP

Emira Ademi
Baby
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Baby" kënduar nga Emira Ademi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Ky krijim muzikor erdhi tek publiku i realizuar tejet mirë edhe me anë të një videoklipi muzikor, produksioni i të cilit është punuar nga A Films. Videoklipi u publikua më 7 Janar 2023. Melodia dhe teksti është sjellë tek publiku nga Nurteel.