Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Thuam Thuam Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Thuam Thuam

Dua t'them se si jam
Por pran vetes un s'te kam
S'dua te bej dhe ty me fja
Mos me shi kur per ty qaj

Thuam thuam se ku shkon
Se ku rri dhe c'far kerkon
Ne per mendje ti se con
Tradhetin se fal JO

REF:
Sa jetuam ne te dy
Por aq jeton nji nate e mir si fjale
Pergjerohu ti sa do me pas
Nuk ke kohe te thuash me fal (x2)

Ti me thoje s'do te le
Un te thoja per ty jetoj
Ike s'sthe as lamtumir
Po ku shkoj kjo dashuri

Si dy te huaj ne kete jet
Do takohemi ne prap
Do te them un ty si je
Ti do thuash mir jam

REF:
Sa jetuam ne te dy
Por aq jeton nji nate e mir si fjale
Pergjerohu ti sa do me pas
Nuk ke kohe te thuash me fal (x4)


Ky tekst u dërgua nga  McOniEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 01/12/2008
Muzika: Gjergj Jorgaqi
Teksti: Gjergj Jorgaqi
Orkestrimi: Gjergj Jorgaqi


Emmy - Thuam Thuam
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Thuam Thuam".
3. Video është e këngës "Thuam Thuam", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0