Më mbaj mend (për 1 muaj)

Emmy - Kenga E Bilbilit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pse s'me fole mbreme,
kur shkoje ne krua
po me bisht te syrit moj
me veshtroje mua
nuk me zuri gjumi moj
deri ne mengjes
sot te cepi i rruges moj
do dal e te pres eee

Si dhurate te bukur solla trendafilin,
per ty o moj vajze do t'ja çoj bilbilit


Ky tekst u dërgua nga TinaaaEmmy
Renditja: Top 200
Publikimi: 10/05/2013


Emmy - Kenga E Bilbilit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenga E Bilbilit".
3. Video është e këngës "Kenga E Bilbilit", por nuk këndohet nga Emmy.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Emmy:


Komente 0