TEKSTESHQIP

Emmy
A Ma Jep?
Lyrics

FlooRiii :
(A ma jep , a ma jep ma jep,a ma jep a ma jep) - 2x

Emmy:
Mos u frikso ' a
Lere veten ' a
te verteten ' ahh'a
E gjen ne pjesen kur me bene te shoh lart
Personale ' hu
plot skandale ' hu
intervale S'dua

Ref:
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here

Sofistikim ' a
i jep ti jetes ' a
Stili vepres ahh'a
E gjen ne pjesen kur me ben te shoh lart
Personale ' hu
plot skandale ' hu
intervale S'dua

Ref:2x
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha

Ti ske nevoj te dalesh per cdo nate
Nje tabu room ti e ndryshon ne Club
Aty e ke magjin kur jemi bashk
Se-se-se-se se mendoj me gjat

Ref:
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
A.a ma jep,a ma jep ma jep jep ha'ha'ha
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here
Hip'hip'hip'hip - Flori (a ma jep a ma jep 4x)
ve-ve-ve vetem nje here......!!!

DËRGOI:
INFO
Muzika, teksti dhe orkestrimi vjen e realizuar nga Flori Mumajesi.