TEKSTESHQIP

Emmy
Thuam Thuam
Lyrics

Thuam Thuam

Dua t'them se si jam
Por pran vetes un s'te kam
S'dua te bej dhe ty me fja
Mos me shi kur per ty qaj

Thuam thuam se ku shkon
Se ku rri dhe c'far kerkon
Ne per mendje ti se con
Tradhetin se fal JO

REF:
Sa jetuam ne te dy
Por aq jeton nji nate e mir si fjale
Pergjerohu ti sa do me pas
Nuk ke kohe te thuash me fal (x2)

Ti me thoje s'do te le
Un te thoja per ty jetoj
Ike s'sthe as lamtumir
Po ku shkoj kjo dashuri

Si dy te huaj ne kete jet
Do takohemi ne prap
Do te them un ty si je
Ti do thuash mir jam

REF:
Sa jetuam ne te dy
Por aq jeton nji nate e mir si fjale
Pergjerohu ti sa do me pas
Nuk ke kohe te thuash me fal (x4)

DËRGOI:
INFO
Melodia, teksti dhe okestracioni u mor përsipër nga Gjergj Jorgaqi.