Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo është Fotoja Më E Re E Encës

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7
[11-02-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia muajt e fundit ka qenë cak i mediave për shkak të fotove që e kapin "mat" atë dhe që shfaqin linjat e saj, të cilat e bëjnë paksa të duket trashaluqe.

Së fundmi Enca ka publikuar në rrjetin e saj social në Instagram një foto të re ku shihet e veshur me një fustan ngjyrë rozë dhe ku reklamon mjaft mirë hiret e trupit.

Ndërkohë sa i përket projekteve të saj muzikore, ajo ende nuk ka lansuar asgjë që pas single-it të saj të fundit: "Call Me Goddess".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull