Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ja Si Duket Enca Pa Grim

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[03-03-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia ka publikuar sot në rrjetet e saj sociale Instagram & Snap Chat një foto ku shihet e sapo zgjuar nga gjumi dhe pa make up.

Enca në fakt është kritikuar nga mediat për shkak të linjave të saj trupore për shkak se ajo është më e shëndoshë se sa duket në klipe.

Por në fakt nuk mund të themi të njëjtën gjë për pamjen e saj për shkak se në foton që ajo ka postuar sot duket mjaft e bukur ehde pse tërësisht natyrale.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull