Enca

Enca Zbulon Prapë Pak Nga Videoklipi I Ri

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[22-03-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia është në pregatitje të videoklipit të saj të ri "Dreq", një këngë ritmike e cila do të na e sjellë sërish bombastike Encën.

Enca është shumë aktive në rrjetin e saj social në Instagram ndaj dhe ka vendosur që të zbulojë pak nga klipi i saj.

Ajo ka postuar një foto ku ka treguar se si do duket në klipin e saj të ri ku do të ketë një make-up mjaft interesant.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Enca Zbulon Prapë Pak Nga Videoklipi I Ri


Komente 1