Enca

Enca Me 1 Milion Ndjekës Në Instagram

{{ risposta }}
Mesatarja:  {{ nStars }} / Votuan:  {{ nVotes }}
[27-03-2016]
Këngëtarja Enca Haxhia shumë shpejt do të publikojë videoklipin e saj më të ri "Dreq" e ndërsa është në pritje ajo ka pasur mjaft arsye për të festuar sot, dhe jo vetëm pashkët.

Enca sot ka arritur shifrën e 1 milion followers-ve në Instagram duke mbajtur kështu primatin si këngëtarja shqiptare më e nshekur në Instagram.

Ajo ka zgjedhur që këtë rast ta festojë ndaj ndjekësit e saj i kanë bërë një surprizë, një tortë në formën e 1 milionshit për ta uruar atë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)

Enca Me 1 Milion Ndjekës Në Instagram

  Enca - Dreq [Teksti dhe Klipi]

Komente 0