A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • E
  • Enca
  • A Po T’pëlqen

Official Video

Video Link

Top 200

Enca - A Po T’pëlqen


Choose star rating

Rating:  4.8 / Votes cast:  327

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

28/07/2014

2014-07-28T20:49:06

Lyrics:

Rozana Radi

Video Production:

MAX Production

Music & Production:

Zzap And Chriss

Song from the album:

"Self Made (The Singles Collection)"

Participating in

Zhurma Show 2014
"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A a a a po m'pëlqen

Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj, po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E m'pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)

Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone! Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu, për ty jam e lirë

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni

And oops!... A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po t'pëlqen?
A-a-a-a po m'pëlqen

"Zemër", po më thërret ti vetëm "zemër"
E me pëlqen ti kur e don çdo natë
Zemrën time ngat
Zemrën time ngat
(x2)


Lyrics submited by  dini98e-Cards (3)

U krijua nga ciaoenca 2018-06-23 08:30:33
Bone! Bone ma mirë
Hajde zemër, bone!
Bone ma shlirë
Ça po don ti baby unë e di mirë
Ti po don me mu,
për ty jam e lirë
U krijua nga encaticsvevo 2018-05-23 21:50:30
Synin me ta dhonë
Ti ma tepër je ka don
Unë po du me bo me ty
Për askon sot s'po ma ni
U krijua nga Anisa 2018-05-15 09:36:24
Ngat po don me m'pas
Ka po shkoj,
po m'vjen përmas
E kom dit, ti ki me m'dashtë
Ti me mu, unë me ty bashkë

Add an e-Card

STORYmore...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019