A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Top 200

Enca - Hajde  (Feat. Muharrem Ahmeti)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  45

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

17/05/2019

2019-05-17T17:00:00

Featuring

Muharrem Ahmeti

Muzika:

Muharrem Ahmeti

Muzika & Teksti:

Enca

Video Produksioni:

MAX Production

Produksioni:

Big Deal Records
[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde,
Hajde ti hajde,
Mos u bo merak
Hajde ti hajde

Kush jem na e din,
Shkelqejm ne erresira
e bojm dit cdo nat
mushem plot, merrem me te mira
ose lejem rehat
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

Uh so me like it
baby so fine’ah
gimme a sign-ah
I dressed in designer
Uh so me like it
Baby so me drop it
Drop it, me nah stop it
zemren ty, shpirtin ty
t'kisha fal jeten ty

[MUHAREM AHMETI:]
Ajo don me lujt
zjarrin mos e shuj
bye, bye, bye, daj ta bon ty
qiken mos e hup
merre, merre ti, ajo don daj
Tallava zjarr

Hajde ti hajde
mos e le per pak
hajde, hajde rragadadaga
hajde ti hajde
zemra nuk duron
hajde hajde

[ENCA:]
Hajde ti hajde,
mos e le per pak
Hajde ti hajde (rragadadag)
Hajde ti hajde,
nuk duron zemra
Hajde ti hajde

uuu uuu...
uuu uuu...


Ky tekst u dërgua nga un ti ai ajoKartolina (4)

U krijua nga suzana 2019-06-14 13:33:31
Qikën mos e hup
Merre, merre ti
Ajo don daj
Tallava zjarr
2019-05-20 09:15:41
Zemrën ty
Shpirtin ty
T'kisha fal
Jetën ty
2019-05-20 09:10:46
Kush jem na, e din
Shkëlqejmë në errësira
E bojm ditë çdo natë
Mushëm plot
Merrëm me të mira
Ose lejëm rehat
2019-05-18 18:17:04
Hajde ti hajde
Mos e le për pak
Hajde ti hajde
Mos u bo merak

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019