A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Official Video

Video Link

Top 200

Enca - Jealous


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  23

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/07/2019

2019-07-19T18:00:01

Muzika & Teksti:

Enca

Orkestrimi:

Big Deal Records

Video Produksioni:

MAX Production


You're Jealous
Baby, baby
you're jealous of me
You Jealous
baby baby
you're jealous of me

Adios!
Honey mos u bo nervoz
Un s’e kam tripin xheloz
Ani mos u bo serioz

T'ka nxon merzia
Mos m'lodh me teoria
Ty t'kena lon un edhe pija
Zemer t'bon keq ty dashnia

Baby,
you're driving me now crazy
You know what I think
I'm mean,
I don't want to scare ya but
You shouldn't be f**king with me!

JEALOUS
Baby, Baby You're Jealous of Me
You’re Jealous
Baby baby you're jealous of me

Adios!
Honey mos u bo nervoz
Un s’e kam tripin xheloz
Ani mos u bo serioz

Kur t'du prap
Un t'them
Vjen me vrap
Pastaj t’cohet nalt
Pastaj Oooh
Per ni nat
E bojna mekat
Un e ti n'shtrat
I say Oooh

Piña Colada, Panamera
Tu menu per ty
Erdhi vera
Un t'kam prit tash po ik
Si pantera


Ky tekst u dërgua nga Shpetim MusaKartolina (4)

2019-07-27 21:12:21
Piña Colada, Panamera
Tu menu për ty, erdhi vera
Un t'kam prit
Tash po ik si pantera
U krijua nga ana 😍 2019-07-24 17:27:47
Kur t'du prapë
Unë t'them
Vjen me vrap
2019-07-20 11:25:08
Adios!
Honey, mos u bo nervoz
Unë s'e kam tripin xheloz
Ani mos u bo serioz
2019-07-20 10:18:36
T'ka nxon mërzia
Mos m'lodh me teoria
Ty t'kena lon unë edhe pija
Zemër, t'bon keq ty dashnia

Krijo Një Kartolinë

STORYMë Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019