Më mbaj mend (për 1 muaj)

Enca, Zaza & Mixey - Amor  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  20

Video Produksioni:

Imagine Films

Produksioni:

Mixey

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Mixey

Më Shumë Nga

Zaza

24/01/2020

2020-01-24T17:02:43+00:00[Enca:]
Sa e pi't jam ahh... sa e pi't jam.

S'vyn mo fama, money dhe femnat
Kur mu m'ke larg, a je rehat?
Me ty, me ty, e mbyllun n'kafaz
tash pa ty, pa ty, e lire un jam

I'm not alone now
I'm out dancing in the club
thirrjet nuk i marr,
as telefonin nuk e hap

Aha... lejem ti, lejem ti, boy
Aha... lejem ti, lejem ti, boy
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

[REF. Zaza:]
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

[Zaza:]
T'lutna falma, aman falma
Se n'zemer t'pata
Je t'aime alorem mua
Ndjenjat humben shishe,
ti gjithcka e prishe
yjet bashke tu i njeh
m'kujtohet hala

Sa mendova qe m'le
E jemja mthe qe ti je
Sa mendova qe m'le
Veq e jemja o zemer ti je

Aha... dujem ti, dujem ti, girl
Aha... dujem ti, dujem ti, girl
Mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor

[REF. Zaza & Enca:]
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor
Mi amor, mi amor
mi amor, mi amor

Kartolina (4)

37
24
17
13

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga Enca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet