Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Mixey

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.2 / Votuan:  25
  • Vendlindja:
  • Prishtinë 
BIOGRAFIA: Mixey është një këngëtar, autor këngësh dhe producent i njohur. Mixey është një nga producentët më të njohur dhe kirjues i shumë hiteve të fundit. Ai ka tash e disa vite që është pjesë dhe punon në kuadër të kompanisë "Authentic Entertainment" pjesë e së cilës janë emra të afirmuar të muzikës si: Capital-T, 2po2, Era istrefi etj. Ka punuar disa këngë, ai merret me krijimin e melodisë, orekstrimit, inçizimit dhe masteringut të këngëve. Ndër pordhimet më të njohura të tij janë: "Posh" e Capital T & 2po2, "Kur F...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Instagrami

Zyrtar

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (4)

10
29
0
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Ismet Bogujevci

Alban Nimani

Hysen Cërvadiku

Durimm'g

Doni Mfu

Vaxi

Ferdinant Bjanku

Viagra

Hidaver Osmani

Orhan Zeneli

Tags: Mixey, Tds


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet