Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Endrik Beba

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 30 Vjeç
BIOGRAFIA: Endrik Beba është një këngëtar i njohur. Kengetari Endrik Beba i angazhuar prej kohësh si vokalisti dhe lideri i grupit Lynx ka habitur te gjithe fansat me lajmin e publikuar ditet e fundit. E kemi parë si moderator shumë vite më parë por kënga ishte shpërthimi i suksesit të tijë. Pas publikimit të disa këngëve shumë të suksesshme, pjesëmarrjeve në kompeticione muzikore, si dhe albumit të parë “Sa pak mjafton”, lideri i grupit ka vendosur të largohet për të tjera projekte. Endrik Beba k...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Lynx

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Endrit Shani

Alsked Rrenja

Gerald Zyfi

Ardian Qokaj

Renato Zeqollari

Elis Nova

Febi Shkurti

Bledi Polena

Aldo Simoni

Jonald Haxhia

Tags: Endrik Beba, Lynx


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet