Më mbaj mend (për 1 muaj)

Endrit Ademi - Kallxom Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kallxom A M'Ke Harru
Kallxom A M'Ke Harru
Ti Edi Unë As Jetën Pa
Ty Se Du. Kallxom A
M'Ke Harru Malli Apo
Të Merr A Ke Mendu
Meu Kthy Me Mu Edhe
Nji Her

TEKSTI

Shum E Rënd Shum E
Rënd Zemra S'Po Muj
Met Pranu I Kam Thon
I Kam Thon Për Veç
Teje Tjetër S'Du. Veç
Nji Fjalë Veç Nji Fjalë
Nga Ty Zemër Du Me
Ni Ama Fal Ama Fal
Ta Rujm Këtë Dashni

REFRENI

Kallxom A M'Ke Harru
Kallxom A M'Ke Harru
Ti Edi Unë As Jetën Pa
Ty Se Du. Kallxom A
M'Ke Harru Malli Apo
Të Merr A Ke Mendu
Meu Kthy Me Mu Edhe
Nji Her

REFRENI DY

Kallxom A M'Ke Harru
Kallxom A M'Ke Harru
Ti Edi Unë As Jetën Pa
Ty Se Du. Kallxom A
M'Ke Harru Malli Apo
Të Merr A Ke Mendu
Meu Kthy Me Mu Edhe
Nji Her


Ky tekst u dërgua nga Arsi CenaEndrit Ademi
Publikimi: 16/03/2023
Muzika: Endrit Ademi & Fadil Topalli
Teksti: Fadil Topalli
Orkestrimi: Labinot Mezini
Video Produksioni: XL Films


Endrit Ademi - Kallxom
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kallxom".
3. Video është e këngës "Kallxom", por nuk këndohet nga Endrit Ademi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Endrit Ademi:


Komente 0