TEKSTESHQIP

Endrita Aliu
Nana Ime
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nana Ime" kënduar nga Endrita Aliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
U mendua edhe për teleshikuesit, ndaj produkti muzikor bëhet i disponueshëm para shikuesve i ilustruar nga ana vizuale edhe me klip muzikor, produksionin e të cilit e punoi MProduction. Ky videoklip u publikua më 25 Mars 2022. Kompozimin dhe tekstin e krijoi Besim Bunjaku, teksa këngën e orkestroi Ardian Kastrati.