TEKSTESHQIP

Endrita Aliu & Osman Imeraj
Kon E Ki Inati
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kon E Ki Inati" kënduar nga Endrita Aliu & Osman Imeraj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
INFO
Për komponimin dhe për orkestrimin është përkujdesur Ardian Kastrati, teksa kënga ka punuar si tekstshkrues Abaz Selmani.