Më mbaj mend (për 1 muaj)

Eneda Tarifa - Kjani Trima Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Kjani trima kjani t’gjith me lotë
Se iku djavi që na bënej dritë

Kjani trima kjani t’gjith me lotë
Se iku djavi që na bënej dritë

Iku trimi e më la
Lamtumirën nuk ma dha
Një buqetë me lotë
E mblodha sot

Kam shumë mall e kam dashni
Sot për ty do ngre dolli
Do ta pi k’të got
Ne pafundsi


Ky tekst u dërgua nga GO Digital MediaEneda Tarifa
Publikimi: 24/07/2022
Orkestrimi: Gramoz Kozeli & Klajv Kajno
Video Produksioni: Pro Video
Produksioni Audio: Don Production
Image Curator: Ardi Asllani
Post Effects: Color Grading Id Production Albania, Bledar Çili
Hair & Makeup: New Look TinaEneda Tarifa - Kjani Trima
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kjani Trima".
3. Video është e këngës "Kjani Trima", por nuk këndohet nga Eneda Tarifa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Eneda Tarifa:


Komente 0