TEKSTESHQIP

Eneda Tarifa & Mariza Ikonomi
Djali Simpatik
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Djali Simpatik" kënduar nga Eneda Tarifa & Mariza Ikonomi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.